Koruma altındaki çocukların hayatlarına etkili dokunuşlar yapmak amacıyla çalışmalar gerçekleştiren Hayat Sende Derneği’ne yapacağınız düzenli bağışları en etklli şekilde kullanıyoruz.

Sizin için küçük olabilir ama emin olun uzun yıllar sonucunda geliştirdiğimiz uzmanlığımızla onun için fark edecek çalışmalar yapacağız.

Hayat Sende olarak kredi kartınızla güvenilir bir şekilde bağış yapabilmeniz için Türkiye’nin en önemli ve güvenli finansal teknoloji altyapılarından birini kuran Fonzip ile çalışıyoruz.

Düzenli bağışçımız olmak için tıklayınız. 

Hayat Sende, Türkiye’nin Şeffaflık Platformu Açık Açık’ın üyesidir. Açık Açık’ta oluşturduğumuz beyanlara ulaşmak için tıklayınız.

Bizlere burs ve mentorluk sağlayarak hayatımızı daha güzel imkanlar ile devam ettirebilmemizi sağladığınız için sizlere minnettarım.

Arkadaşlarımdan farklı olarak, bursumu, genellikle yurt dışında müzik etkinlikleri ve yarışmalarında harcadım. Bu anlamda benim için çok farklı deneyim imkanları sunuldu. Kendimi uluslararası alanda da geliştirmiş oldum. Müziğin, dünyadaki yerini gördüm.

 Kültürel anlamda kendimi ve bakış açımı geliştirmem için sizin bağışlarınız adeta bir kapı oldu.

 Bu yüzden sizlere, yaptığınız her bağış için ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

 Bağışlarınızın benim gibi bir çok koruma altındaki çocuk ve gence yepyeni imkanlar sunmaya devam etmesi dileğiyle…

 Merve