Kitaplar

Kitap alın, bağışlarınız umut olsun!

 

Kitapların tüm geliri Hayat Sende’ye bağış olarak aktarılmakta ve dernek faaliyetlerinde kullanılmaktadır.

Kitaplar en fazla 5 (beş) iş günü içinde kargoya verilmektedir.

Yuvalar Kapatılsın

Hayat Sende Derneği kurucusu Abdullah OSKAY'ın kendi yaşamında karşılaştığı sorunlarla yuvaların kapatılmasını savunan yaklaşıma evrilen yolculuğunun anlatıldığı kitabı, romansal bir dille toplumsal bir sorunu ele alışı bağlamında önemli bir yerde duruyor.

Sosyal Fayda Peşinde

Bir sivil toplumcunun el kitabı olacak şekilde düşünülen Sosyal Fayda Peşinde Kitabında, örgütlenmeye ilişkin tüm detaylar ele alınıyor. Kitap, ben de bu dünya için bir şeyler yapsam deyip nereden başlayacağını bilemeyenler için ufuk açıcı.

Anlamlı Yaşamın Peşinde

Hayat Sende Derneği kurucusu Abdullah OSKAY'ın sivil toplumun felsefesinin nasıl olması gerektiğine ilişkin denemelerinin olduğu kitabı, sosyal ve çevresel sorunları giderek karmaşıklaşan dünyaya getirdiği çözüm öneriyle okunmaya değer bir eser mahiyetinde.Hayat Sende Bir Düşün Yolculuğu

Hayat Sende Derneği Gönüllü Çevirmen Ağının uluslararası alandan çevirdiği yazılar ve Hayat Sende'nin Türkiye'deki çocuk koruma sistemine ilişkin değerlendirmelerinin derlendiği Hayat Sende: Bir Düşün Yolculuğu kitabı, yuva, yurt, koruyucu aile ve evlat edinme konularına ulusal ve uluslararası bir perspektif getiriyor.


Kitap Seti (Her kitaptan bir tane)