Kitaplar

Hayat Sende'nin yolculuğunda ortaya çıkan kitaplar bağış karşılığı satışta.

Her bir kitabın bedeli 25 TL, kargo bedeli ise 15 TL’dir. İki veya daha fazla kitap almak istediğinizde kargo bedeli olarak yalnızca 15 TL yatırmanız yeterlidir.

Kitabı temin etmek için Hayat Sende Derneğine hesabına bedeli yatırıp dekontla birlikte adınız, soyadınız, adresiniz, telefonunuz ve almak istediğiniz kitabı veya kitapları bilgi@hayatsende.org adresine iletebilirsiniz.

Kitap, en fazla 5 (beş) iş günü içinde kargoya verilmektedir.

Kitapların tüm geliri Hayat Sende’ye bağış olarak aktarılmakta ve dernek faaliyetlerinde kullanılmaktadır.

Ödeme yapmak için bağış sayfamızdaki hesapları kullanabilirsiniz.

Yuvalar Kapatılsın

Hayat Sende Derneği kurucusu Abdullah OSKAY'ın kendi yaşamında karşılaştığı sorunlarla yuvaların kapatılmasını savunan yaklaşıma evrilen yolculuğunun anlatıldığı kitabı, romansal bir dille toplumsal bir sorunu ele alışı bağlamında önemli bir yerde duruyor.

Sosyal Fayda Peşinde

Bir sivil toplumcunun el kitabı olacak şekilde düşünülen Sosyal Fayda Peşinde Kitabında, örgütlenmeye ilişkin tüm detaylar ele alınıyor. Kitap, ben de bu dünya için bir şeyler yapsam deyip nereden başlayacağını bilemeyenler için ufuk açıcı.

Anlamlı Yaşamın Peşinde

Hayat Sende Derneği kurucusu Abdullah OSKAY'ın sivil toplumun felsefesinin nasıl olması gerektiğine ilişkin denemelerinin olduğu kitabı, sosyal ve çevresel sorunları giderek karmaşıklaşan dünyaya getirdiği çözüm öneriyle okunmaya değer bir eser mahiyetinde.

Hayat Sende Bir Düşün Yolculuğu

Hayat Sende Derneği Gönüllü Çevirmen Ağının uluslararası alandan çevirdiği yazılar ve Hayat Sende'nin Türkiye'deki çocuk koruma sistemine ilişkin değerlendirmelerinin derlendiği Hayat Sende: Bir Düşün Yolculuğu kitabı, yuva, yurt, koruyucu aile ve evlat edinme konularına ulusal ve uluslararası bir perspektif getiriyor.