Kitaplar

Hayat Sende'nin yolculuğunu anlatan "Yuvalar Kapatılsın" kitabı ile Hayat Sende'nin örgütlenme deneyiminin sivil toplumdaki diğer yapılanmalara esin vermesini hedefleyen "Sosyal Fayda Peşinde" kitapları yayında.

Her bir kitabın bedeli 25 TL, kargo bedeli ise 15 TL’dir.

Kitabı temin etmek için Hayat Sende Derneğine hesabına bedeli yatırıp dekontla birlikte adınız, soyadınız, adresiniz, telefonunuz ve almak istediğiniz kitabı veya kitapları [email protected] adresine iletebilirsiniz.

Kitap, en fazla 7 (yedi) iş günü içinde kargoya verilmektedir. Kitapların tüm geliri Hayat Sende’ye bağış olarak aktarılmakta ve dernek faaliyetlerinde kullanılmaktadır. ​

Ödeme yapmak için bağış sayfamızdaki hesapları kullanabilirsiniz.

Sosyal Fayda Peşinde

Bir sivil toplumcunun el kitabı olacak şekilde düşünülen Sosyal Fayda Peşinde Kitabında, örgütlenmeye ilişkin tüm detaylar ele alınıyor. Kitap, ben de bu dünya için bir şeyler yapsam deyip nereden başlayacağını bilemeyenler için ufuk açıcı.

Yuvalar Kapatılsın

Hayat Sende Derneği kurucusu Abdullah OSKAY'ın kendi yaşamında karşılaştığı sorunlarla yuvaların kapatılmasını savunan yaklaşıma evrilen yolculuğunun anlatıldığı kitabı, romansal bir dille toplumsal bir sorunu ele alışı bağlamında önemli bir yerde duruyor.