Bağış Koşusu Gönüllülüğü - Hayat Sende Derneği Skip to content

Bağış Koşusu Gönüllülüğü | İstanbul Maratonu

Her Adımda Gençlerin Yanında!

Hayat Sende, devlet koruması altında yetişen çocuk ve gençler alanında çalışan bir sivil toplum kuruluşudur. Amacımız koruma altındaki gençlerin hayata yaşıtları ile eşit fırsatlarda atılmalarını sağlamaktır.

Hayat Sende olarak bu yıl 7 Kasım Pazar günü düzenlenecek olan İstanbul Maratonu’nda koruma altında yetişen gençlerin eğitim ve güçlendirilmesi için koşuyoruz. Amacımız koruma altında yetişen çocuk ve gençlerin ihtiyaçlarına dikkat çekmek ve üniversite öğrencileri için eğitim fonu oluşturmak. Bu heyecanlı etkinlikte sizleri de aramızda görmeyi çok isteriz.

İstanbul Maratonu Nedir?

İstanbul Maratonu her yıl düzenlenen uluslararası bir koşudur. Sivil toplum kuruluşları için ise sosyal fayda için yürüttükleri çalışmalara maddi destek bulmak amacıyla katıldıkları bir kaynak geliştirme aracıdır.

Hayat Sende Koruma Altındaki Gençler İçin Koşuyor!

Bu yıl İstanbul Maratonu’nda devlet koruması altında yetişen gençlerin eğitimini destekleme ve güçlendirilmesi için koşuyoruz. Adımlarımızla koruma altındaki gençlerin hayatlarına umut oluyoruz. Sen de bize katıl!

BAĞIŞLARINIZLA ADIMLARIMIZA DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

istanbul maratonu

Sizler için koşucu profilleri oluşturacağız. Oluşturduğunuz koşucu profilinizi mail yoluyla, sosyal medya hesapları üzerinden arkadaşlarınızla paylaşarak duyuruya başlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, koşucu profilinize girerek sizin adınıza bağış yapan kişilerin isimlerini görebilir ayrıca hedefinize ulaşmanıza ne kadar kaldığını takip edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için bizlere [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Gönüllü El Kitapçığımızı indirmek için tıklayın…