Kurumsal Çalışan Gönüllülüğü - Hayat Sende Derneği Skip to content

Kurumsal Çalışan Gönüllülüğü

Desteğinizle Daha Yaygın ve Erişilebilir Olabiliriz!

Hayat Sende Derneği kurumlarla yürüttüğü sosyal sorumluluk projelerinde kurumsal gönüllü ekipleri ile birlikte çalışmaktadır. Projenin süresi, içeriği ve hedef kitlesine göre şekillenen çalışma esasları bulunmaktadır.

Tüm çalışmaların ortak noktası kurumların çalışanları ile yapılacak gönüllü çalışmalar öncesinde Çocuk Koruma Politikasına göre Hayat Sende Derneği sosyal hizmet uzmanı tarafından hazırlanan koruma altındaki gençlerle iletişim eğitimleri verilmesidir, eğitimin tamamlanması ardından projeler hayata geçirilmektedir.

Hayat Sende Derneği ayrıca kurumsal çalışanlarının çalışan gönüllülüğü eğitimi de vermektedir. Eğitim ardından gönüllülük atölyesi ile eğitim bilgilerinin pekiştirilmektedir. Eğitim içeriğinde gönüllülük tanımı, süreçlerin belirlenmesi ve tanımlanmasının yanı sıra sivil toplum örgütleri hakkında genel bilgiler, çalışılacak sivil toplum kurumlarının denetlenmesi, şeffaflık ve erişilebilirlik konularından bağışçı haklarına kadar geniş bir içerikle kişileri bilinçlendirmektir.

Detaylı bilgi almak ve projelendirmek için lütfen bize ulaşınız. [email protected]

Gönüllü El Kitapçığımızı indirmek için tıklayın…